Bizim hakkımızda birkaç söz

Hakkımızda

Ekatürk Orman Ürünleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ile ağaçlarımız doğal koruma altında. Birçok sektörün olmazsa olmazı geçmişten günümüze ahşap kaplama, kereste ve türevlerinin tedarikçiliğini yapan firmamız tecrübesi ile sizlere sektörün en iyi hizmetini sunmaktadır.

Taleplerinizi yüzde yüz karşılayacak geniş ürün yelpazemiz, kalitesi ile memnuniyetinizi kazanmaya garantili malzemelerimiz ile sadece ülkemizde değil birçok pazarda da sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir.

Dünyanın pek çok yerindeki verimli alanlardan tedarik ettiğimiz hammaddemizle en iyi ürünlerimizi sizlere sunarken, sağlamakta olduğumuz teknik hizmet ile sizlere kapsamlı bir hizmet sağlıyor ve karşılıklı güven ilkemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Ekatürk ailesi, benimsediği çalışma prensipleri ile seçkin kuruluşlarla çalışma onuruna erişerek, müşteri talep ve sorunlarına zamanında müdahele ederek kalite kazanmaya devam etmekte; üretim, ithalat ve ihracat yaparak hem ülke ekonomisine katkı sağlamakta hem de standartların üzerinde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yurtdışı ve yurtiçi fuarları takip ediyor, ürünlerimizi sürekli olarak çeşitlendiriyor, üretim, ithalat ve ihracat kapasitemiz ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. İstihdam ettiğimiz çalışanlarımıza evrensel standartlara uygun bir çalışma alanı sunuyor ve devamlı sağladığımız ürün tanıtımları ile takip edilen marka konumumuzu daha ileriye taşıma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duyuyoruz…

Misyonumuz & Vizyonumuz

img
Misyonumuz

Firmamızın öncelikli amacı siz müşterilerimize en iyi ürünü en düşük fiyata ulaştırabilmektir. Bu süreçle birlikte yurtdışı ve yurtiçinde, çok uluslu pazarlarda sözü edilen bir marka olmak gayesindeyiz.Globalleşen dünyada ürünlerimizi daha ulaşılabilir kılarak, sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler ve pazar stratejileri sunarak hızlı, verimli ve güvenilir bir şekilde büyümeyi amaçlıyoruz.

img
Vizyonumuz

Üretim yaptığımız ahşap sektöründe yurtiçi ve yurtdışı müşteri talepleri ve değişen talepler doğrultusunda; öncelikli olarak doğaya ve çevreye duyarlı ürünler geliştirmek, uluslararası standartları korumak ve bu doğrultuda bu standartların en üst düzeyde yükselişine öncülük etmek asıl hedefimiz olarak belirlenmiştir.Çevre dostu ürünlerimizle sektörün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Şirket Profili